търсене свободни работни места и продължават при поискване "МАЙСТОР баничар, готвачи,помощник готвачи,миячи и касиери" в града София

0
Готвачи и сервитьор/ки

bazar.bg 1500 София

Ресторант в кв. Гео Милев, София, набира персонал

22.04|10:08

0
Търся помощник в домакинството

bazar.bg 1200 София

Търся помощничка в домакинството. 6 дни седмично (включително събота). Заплащане 1200 лв. (може и трудов договор). гр. София, кв. Бояна

18.04|16:29

0
Домашен помощник в кв. Горна Баня

bazar.bg София

ОТГОВОРНОСТИ: • Ежедневно почистване и поддържане идеална чистота във всички помещения; • Измиване и почистване на подовите настилки; • Ежеденевно почистване на прах; • Грижа за растенията и общия добър изглед на помещенията като цяло; • Помощ в домакинските задълженя (готвене); • Следене на наличността на санитарно-хигиенни консумативи; Възможност за безплатна квартира; • Качествено изпълнение на всички поставени задачи. ИЗИСКВАНИЯ: • Опит на подобна длъжност – задължително; • Средно образование; • Много добра лична и професионална хигиена; • Високо качество при изпълнение на задълженията; • Сериозен и отговорен човек; • Експедитивност, коректност и лоялност; • Комуникативност и позитивно настроение.

29.05|16:54

0
Фирма търси майстор-хлебни изделия

bazar.bg 2000 София

Високо, редовно и коректно заплащане, добри условия на труд, трудов договор, платен годишен отпуск, данъци и осигуровки са изцяло за сметка на фирмата.

10.04|13:54