търсене свободни работни места и продължават при поискване "Домашен ПомощникЛичен Асистент"

0
Домашен Асистент

bazar.bg София

Търся спешно домашна асистентка за възрастен мъж за 4 часа на ден. Домакинство, приготвяне на лекарства, разходка, посещение при личен лекар. Да има опит, непушачка, с препоръки.

18.08|18:33

0
търся асистент

Спешно се търси личен асистент почасово работно време или след пробен период с дългосрочен договор.Важно е да владеете английски език или френски език и много добро познание за работа с компютър.Почасовото заплащане е между 15 и 20 лева в зависимост от вашия опит и за дългосрочен период между 1000 и 1200 лева.Работата е предимно административна и затова опита в административната работа е за предпочитане. Има възможност за работа и на половин работен ден и да може да се пътува до чужбина като придружител на дама. Моля изпратете CV спешно на 1lifelongtraining @g mail.com

04.07|12:33

0
домашен майстор

bazar.bg 10

домашен майстор,дребни поправки след оглед,всичко свързано с пвц и алуминиева дограма..

13.08|23:53

0
Социален асистент / Болногледач

bazar.bg 1400

Медикрафт търси да наеме Болногледачка / Болногледач за обгрижване на възрастна госпожа. Дата на започване: веднага Населено място: 73441 Bopfingen/ Бопфинген - Германия Състояние: - Възраст: 85 години, тегло: 53 кг, ръст: 160 см. - Инвалидна група: 4 - Мила и приятелски настроена жена. Има нужда от внимание и човек, с който да разговаря и общува. - Обича да пее, да разглежда снимки и да разказва истории свързани с тях, да сяда на терасата и да гледа природата. - Страда от деменция и остеопороза, - Частично инконтинентна, - Придвижва се с мултифункционална инвалидна количка. Има нужда от трансфер от леглото на количката и обратно (има електрически лифт). - Цял ден прекарва на инвалидната количка, подремва си седейки на нея. - Домът е пригоден за нейните нужди. - Има нужда от помощ за ежедневната хигиена, преобличане, хранене. Взема си душ седейки на инвалидната количка. - През нощта за нея се грижи съпругът и, - Веднъж седмично идва лице, което приготвя лекарствата и. - Семейството бива посещавано периодично от медицинска сестра – близка тяхна приятелка, - Живее със съпруга си, който няма нужда от грижи. - Грижа за дома: пране, гладене, почистване, приготвяне на храна, веднъж седмично се пазарува заедно с една от дъщерите и. Работно място: - Село, в Баден-Вюртенберг, в дома на възрастната жена. - Болногледачката/ болногледача живее в самостоятелна стая, със собствена тоалетна, достъп до интернет. Има на разположение и колело. Изисквания: - Добро ниво на немски език - Опит, като болногледач - Опит в обгрижване на хора страдащи от деменция - Не пушач Предлагаме: - Легална заетост - 1400 Евро нето / месец - Възстановяване на разходите за пътуване - Безплатна квартира и храна - Подкрепа по телефона и електронната поща през целият период на заетост при възрастната жена Кандидатстване: - Изпратете ни своя автобиография (CV със снимка) на електронен адрес: ana.ruseva@medikraft.eu или - Се обадете на номер: + 359 2 492 83 60; +359 878 127 103

14.08|12:03

0
Домашен помощник в кв. Горна Баня

ОТГОВОРНОСТИ: • Ежедневно почистване и поддържане идеална чистота във всички помещения; • Измиване и почистване на подовите настилки; • Ежеденевно почистване на прах; • Грижа за растенията и общия добър изглед на помещенията като цяло; • Помощ в домакинските задълженя (готвене); • Следене на наличността на санитарно-хигиенни консумативи; Възможност за безплатна квартира; • Качествено изпълнение на всички поставени задачи. ИЗИСКВАНИЯ: • Опит на подобна длъжност – задължително; • Средно образование; • Много добра лична и професионална хигиена; • Високо качество при изпълнение на задълженията; • Сериозен и отговорен човек; • Експедитивност, коректност и лоялност; • Комуникативност и позитивно настроение.

29.05|16:54